1. Yabancı Diziler
  2. The Last Ship

DiziPlusHD

7,49 / 10 - (40788 Oy)
The Last Ship

iletişim yasağı olduğundan dünyada olup bitenden haberi olmadan kutuplarda 4 ay geçirdikten sonra görevi biten askeri geminin gemideki misafir ve araştırmacıdan öğrendiği salgın gerçeğiyle başlayan dizi. dünyayı bir virüs istila etmiştir ve insanlığın yarısından fazlası ölmüştür. hükümet diye bir şey kalmamıştır. gemideki 217 personel ve 2 bilim adamının görevi virüse karşı aşı oluşturmak ve onu korumaktır. Akula.

Dram Aksiyon Bilim Kurgu

Oyuncular

Eric Dane

CO Tom Chandler

Adam Baldwin

XO Mike Slattery

Charles Parnell

CMC Jeter

Travis Van Winkle

Lt. Danny Green

Christina Elmore

Lt. Alisha Granderson

John Pyper-Ferguson

Tex

Jocko Sims

LT. Carlton Burk

Maximiliano Hernández

Doc Rios

Michael Curran-Dorsano

Gator

Fay Masterson

Andrea Garnett

Miller

Bridget Regan

Sasha Cooper

Elisabeth Röhm

Allison Shaw

Bren Foster

SCPO Wolf Taylor

Hiroyuki Sanada

Takehaya

Dichen Lachman

Jesse

Sezonlar

3. Sezon

The crew of the Nathan James is shifting their attention to Asia after President Michener hears rumblings that the Chinese leader has been hoarding the "Scott cure" instead of distributing it to the people in the region. Michener sends Chandler to a global summit to investigate this allegation, as well as rumors of a possible mutation of the original virus that has caused a fresh outbreak in Japan.

2. Sezon

Season Two begins with a cure for the Red Virus and the goal to save the human race. Navy Captain Tom Chandler and his crew return to the States unsure of what they will find. As the crew seeks to find survivors and their families, they encounter a new, emerging enemy who’s vying for control and may hinder the mass production of the cure.

1. Sezon

Bir virüs sebebiyle tüm insanlığın yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalmasının ardından yaşanan kaos dolu ortamı, bir Amerikan gemisi mürettabatı ve geminin kaptanı üzerinden aktaracak olan dizinin yapımcısı Michael Bay. Akula.

The Last Ship izle

The Last Ship altyazılı izle

The Last Ship seyret

The Last Ship 480p izle

The Last Ship 720p izle

The Last Ship 1080p izle

The Last Ship vk izle

The Last Ship mailru izle