1. Yabancı Diziler
  2. The Following

DiziPlusHD

1 / 10 - (570300 Oy)
The Following

FBI Amerika Birleşik Devletleri’nde hemen hemen 300’den fazla aktif seri katil olduğunu tahmin etmektedir. Bu katiller birbirleriyle iletişim kurmak için bir yol bulurlarsa ne olur? Ya da birlikte çalışıp ülke çapında ortaklıklar kurarlarsa? Zeki bir psikopat seri katil diğerlerini bir araya getirir ve bir hayran kitlesi oluşturursa neler yaşanır? Ünlü seri katil Joe Carroll (James Purefoy) ölüm hücresinden kaçar ve yeni bir çılgınlığa soyunur. Bunun üzerine FBI, eski ajan Ryan Hardy’i (Kevin Bacon) davaya danışmanlık yapması için departmana geri çağırır. Artık göz önünde olmayan Hardy, edebiyat öğretmenliği yaptığı Virginia Üniversitesi’nin kampüsünde 14 kız öğrenciyi öldüren Carroll’ın dokuz yıl önce yakalanıp hapse atılmasından sorumludur. Hardy, Carroll’la ilgili her şeyi bilmektedir. Onu herkesten iyi tanır. Belki Carroll’ın psikolojik ve entelektüel anlamda tek dengidir. Ancak yıllar önce Carroll davasını çözen Ryan Hardy artık farklı bir adamdır. Bu seri katili yakalamak için harcadığı süre boyunca hem fiziksel hem de zihinsel olarak yaralanmış olan Hardy sahadan ayrılalı uzun zaman olmuştur. Bu soruşturma Hardy’nin kurtuluşudur, harekete geçme çağrısıdır.

Dram Suç

Set Ekibi

Kevin Bacon
John Frizzell
Kevin Williamson
Marcos Siega
Barry O'Brien

Oyuncular

Kevin Bacon

Ryan Hardy

Shawn Ashmore

Agent Mike Weston

Sam Underwood

Mark Gray

Jessica Stroup

Max Hardy

Zuleikha Robinson

Gwen

Gregg Henry

Dr. Arthur Strauss

James Purefoy

Joe Carroll

Emily Robinson

Sezonlar

3. Sezon

In season three, Ryan, for the first time ever, begins to suspect that his greatest enemy, the man responsible for an endless list of atrocities, may not be the biggest foe he’ll face – in fact, Joe just might be a prelude to horror he’s never imagined.

2. Sezon

As season two unfolds, Ryan, FBI Agent Mike Weston and Ryan’s niece, NYPD officer Max Hardy, lead an off-the-books investigation into Joe’s presumed death and the whereabouts of his cult’s remaining members.

1. Sezon

Season one drags Ryan back into a world of horror, when the FBI reaches out to him in the wake of serial killer Joe Carroll’s escape from death row. Challenged with an ever-growing web of murders, Ryan and the FBI soon discovered they were up against not one killer, but a cult of killers directed by Joe.

The Following izle

The Following altyazılı izle

The Following seyret

The Following 480p izle

The Following 720p izle

The Following 1080p izle

The Following vk izle

The Following mailru izle