1. Yabancı Diziler
  2. The Americans

DiziPlusHD

1 / 10 - (451131 Oy)
The Americans

Soğuk Savaş döneminde 1980'li yılların başlarında, Ronald Reagan'ın ABD başkanlık koltuğuna oturmasının hemen ardındaki zaman diliminde geçecek The Americans; Washington DC'de bir banliyöde çevreye iki Amerikalı görünümü veren, ebeveynlerinin gerçek kimliklerinden habersiz durumdaki iki çocuğa sahip ancak gerçekte iki KGB ajanı olan evli bir çift üzerine odaklanıyor. Anlaşmalı evliliklerine rağmen, Soğuk Savaş dönemi daha yoğun ve hararetli bir hal aldıkça ikilinin birbirlerine olan bağlılıkları ve duyguları her geçen gün daha gerçekçi bir hal almaya başlayacaktır. Altın Küre ödülü (1999 en iyi kadın oyuncu drama TV, Felicity) sahibi Keri Russell, Elizabeth Jennings olarak dizinin ana kadın karakterini canlandırırken, Elizabeth'in kocası Phillip Jennings karakterini Matthew Rhys (Brothers & Sisters) canlandıracak. Noah Emmerich (White Collar, The Walking Dead) ise aynı mahalleye taşınan, casuslarımız için bir tehdit olarak olarak beliren ve karşı istihbarat için çalışan FBI ajanı Stan rolüyle dizinin oyuncu kadrosunda yer alan bir diğer isim olacak.

Dram Gerilim Suç

Oyuncular

Keri Russell

Elizabeth Jennings

Matthew Rhys

Phillip Jennings

Noah Emmerich

Stan Beeman

Holly Taylor

Paige Jennings

Keidrich Sellati

Henry Jennings

Sezonlar

5. Sezon

In season five, the arranged marriage of Philip and Elizabeth Jennings grows more passionate and genuine in the midst of the escalating Cold War. Paige’s budding romance with Matthew, the son of their neighbor, FBI Agent Stan Beeman, further complicates matters since Stan – Philip’s best friend – remains the greatest threat to the Jennings’ safety.

4. Sezon

3. Sezon

2. Sezon

1. Sezon

The first season of the American television drama series The Americans premiered on January 30, 2013 and concluded on May 1, 2013. It consisted of 13 episodes, each running approximately 45 minutes in length. FX broadcast the first season on Wednesdays at 10:00 pm in the United States.

The Americans izle

The Americans altyazılı izle

The Americans seyret

The Americans 480p izle

The Americans 720p izle

The Americans 1080p izle

The Americans vk izle

The Americans mailru izle