1. Yabancı Diziler
  2. The 100

DiziPlusHD

7,8 / 10 - (114470 Oy)
The 100

97 yıl önce nükleer kıyamet, Dünya’nın bir kısmını yok etmiş, medeniyeti çökertmiştir. Tek kurtulanlar, felaket sırasında 12 uluslararası uzay istasyonunda bulunan 400 kişidir. Üç kuşak uzayda doğmuş ve sayıları 4.000'i bulmuştur. 12 istasyon artık birbirine bağlıdır ve tek amaçları hayatta kalmaktır. Burada idam cezası ve nüfus kontrolü gibi acımasız uygulamalarla kurulan bir düzen vardır. Grup liderleri geleceklerini korumak için bir araya gelirler ve 100 genç mahkumu yaşanabilir olup olmadığını test etmek için gizlice Dünya'ya sürgün ederler. İnsanlar son yüzyıl içinde ilk kez Dünya'ya geri dönüyorlardır. 100 sürgün arasında, zeki bir kız olan baş sağlık memuru Clarke, Başkan'ın oğlu Wells, gözü pek Finn, kardeşler Bellamy ve Octavia vardır. Bu gençler arasında gelir gelmez liderlik çabaları, gruplaşma ve sürtüşmeler başlar. Fakat bilmedikleri bu dünyada hayatta kalmak istiyorsalar iş birliği yapmaları gerekecektir... Dizi Kass Morgan'ın The Hundred isimli kitap serisine dayanmaktadır

Dram Bilim Kurgu & Fantazi

Oyuncular

Eliza Taylor

Clarke Griffin

Paige Turco

Councilwoman Dr. Abigail Griffin

Bob Morley

Bellamy Blake

Marie Avgeropoulos

Octavia Blake

Devon Bostick

Jasper Jordan

Lindsey Morgan

Raven Reyes

Ricky Whittle

Lincoln

Christopher Larkin

Monty Green

Isaiah Washington

Chancellor Jaha

Henry Ian Cusick

Councilman Kane

Sezonlar

3. Sezon

2. Sezon

The second season picks up with the group still scattered and desperate to be reunited. As members of The 100 and new arrivals from the Ark stake out their place in a dangerous and beautiful new world, they are confronted with the physical peril and moral dilemmas that come with reforging a society.

1. Sezon

Set 97 years after a nuclear war has destroyed civilization, when a spaceship housing humanity's lone survivors sends 100 juvenile delinquents back to Earth in hopes of possibly re-populating the planet.

The 100 izle

The 100 altyazılı izle

The 100 seyret

The 100 480p izle

The 100 720p izle

The 100 1080p izle

The 100 vk izle

The 100 mailru izle