1. Yabancı Diziler
  2. Once Upon a Time

DiziPlusHD

7,9 / 10 - (179095 Oy)
Once Upon a Time

Hepsi sonsuza kadar mutlu mesut yaşadılar… Ya da herkesin bu cümleye inanması sağlandı. Şimdi 28 yaşında olan Emma Swan kendisine nasıl bakacağını biliyor çünkü bebekken terk edildiğinden beri o bunu zaten yapıyor ama onunda yıllar önce terk ettiği oğlu onu tekrar buluyor ve işte her şey burada değişmeye başlıyor. Henry şimdi 10 yaşında ve Emma’nın yardımına muhtaç. Çünkü Henry aslında Emma’nın alternatif bir dünyadan geldiğine ve Pamuk Prenses ve yakışıklı Prens’in kızı olduğunu inanıyor. Sahip olduğu masallar kitabına göre, onu Korkunç Cadı’nın lanetinden korumak için başka bir diyara göndermeleri gerekiyordu bu sayede cadı masallar ülkesinde kapana kısılmış, zamanda donmuş olacaktı ama tabi ki Emma bu hikâyenin bir kelimesine bile inanmamaktadır. Emma bu küçük çocuğu alıp yaşadığı yer olan Storybrooke’a götürür fakat Henry’nin durumuna endişelendiğini için bir süre orda kalmaya karar verir. Orda geçirdiği zamanda Storybrooke’ta çok daha değişik şeyler döndüğünden şüphelenecektir. Orası sihrin unutulduğu ama gücünün de çok yakında hissedildiği, tüm masal karakterlerinin yaşadığı ama bir zamanlar kim olduklarını hatırlamadıkları bir yerdir. Tüm dünyaların geleceğe dair verecekleri bu epik savaşta Emma’nın kaderini kabullenmesi ve çalgınlar gibi savaşması gerekmektedir.

Dram Bilim Kurgu & Fantazi

Set Ekibi

Edward Kitsis
Adam Horowitz

Oyuncular

Ginnifer Goodwin

Mary Margaret Blanchard / Snow White

Jennifer Morrison

Emma Swan

Lana Parrilla

Regina Mills / Evil Queen

Josh Dallas

David Nolan / Prince "James" Charming

Emilie de Ravin

Belle

Jared Gilmore

Henry Mills

Colin O'Donoghue

Captain Hook / Killian Jones

Robert Carlyle

Mr. Gold / Rumplestiltskin

Sezonlar

6. Sezon

5. Sezon

4. Sezon

3. Sezon

The third season of the American ABC fantasy-drama Once Upon a Time was announced on May 10, 2013. The premiered on September 29, 2013, with the plot revolving around the main characters travelling to Neverland from Storybrooke to retrieve Henry Mills. The series will feature crossover episodes connecting with the spin-off Once Upon a Time in Wonderland. The season was split into two parts, with the first eleven episodes airing in Autumn 2013 and the latter half returning in Spring 2014. New characters that appeared this season include Ariel, Prince Eric, Tinker Bell, and Peter Pan.

2. Sezon

The second season follows the introduction of magic by Mr. Gold / Rumplestiltskin into Storybrooke, leaving the fate of both the real world and the Fairytale Land that was, intertwined, resulting in new threats emerging.

1. Sezon

Emma Swan wonders if the residents of Storybrooke, Maine are somehow actual characters from legendary children’s tales. Parallel worlds unravel in this modern take on classic fables where a curse has trapped famed storybook characters in our world.

Sezon Özel

Once Upon a Time izle

Once Upon a Time altyazılı izle

Once Upon a Time seyret

Once Upon a Time 480p izle

Once Upon a Time 720p izle

Once Upon a Time 1080p izle

Once Upon a Time vk izle

Once Upon a Time mailru izle