1. Yabancı Diziler
  2. Once Upon a Time

DiziPlusHD

1 / 10 - (1421978 Oy)
Once Upon a Time

Hepsi sonsuza kadar mutlu mesut yaşadılar… Ya da herkesin bu cümleye inanması sağlandı. Şimdi 28 yaşında olan Emma Swan kendisine nasıl bakacağını biliyor çünkü bebekken terk edildiğinden beri o bunu zaten yapıyor ama onunda yıllar önce terk ettiği oğlu onu tekrar buluyor ve işte her şey burada değişmeye başlıyor. Henry şimdi 10 yaşında ve Emma’nın yardımına muhtaç. Çünkü Henry aslında Emma’nın alternatif bir dünyadan geldiğine ve Pamuk Prenses ve yakışıklı Prens’in kızı olduğunu inanıyor. Sahip olduğu masallar kitabına göre, onu Korkunç Cadı’nın lanetinden korumak için başka bir diyara göndermeleri gerekiyordu bu sayede cadı masallar ülkesinde kapana kısılmış, zamanda donmuş olacaktı ama tabi ki Emma bu hikâyenin bir kelimesine bile inanmamaktadır. Emma bu küçük çocuğu alıp yaşadığı yer olan Storybrooke’a götürür fakat Henry’nin durumuna endişelendiğini için bir süre orda kalmaya karar verir. Orda geçirdiği zamanda Storybrooke’ta çok daha değişik şeyler döndüğünden şüphelenecektir. Orası sihrin unutulduğu ama gücünün de çok yakında hissedildiği, tüm masal karakterlerinin yaşadığı ama bir zamanlar kim olduklarını hatırlamadıkları bir yerdir. Tüm dünyaların geleceğe dair verecekleri bu epik savaşta Emma’nın kaderini kabullenmesi ve çalgınlar gibi savaşması gerekmektedir.

Dram Bilim Kurgu & Fantazi

Oyuncular

Lana Parrilla

Regina Mills / Evil Queen

Colin O'Donoghue

Captain Hook / Killian Jones

Robert Carlyle

Mr. Gold / Rumplestiltskin

Andrew J. West

Henry Mills

Alison Fernandez

Lucy

Gabrielle Anwar

Lady Tremaine / Victoria Belfrey

Dania Ramirez

Cinderella / Jacinda

Sezonlar

7. Sezon

After six seasons, the residents of the enchanted forest face their greatest challenge yet as The Evil Queen, Captain Hook and Rumplestiltskin join forces with a grown-up Henry Mills and his daughter Lucy on an epic quest to once again bring hope to their world and ours. Along the way, new fairy tale characters and old search for true love, find adventure and once again take sides in the struggle of good against evil, as classic tales are once more twisted and reimagined.

6. Sezon

5. Sezon

4. Sezon

3. Sezon

The third season revolves around the main characters travelling from Storybrooke to Neverland to retrieve Henry Mills, featuring crossover episodes connecting with the spin-off Once Upon a Time in Wonderland.

2. Sezon

The second season follows the introduction of magic by Mr. Gold / Rumplestiltskin into Storybrooke, leaving the fate of both the real world and the Fairytale Land that was, intertwined, resulting in new threats emerging.

1. Sezon

Emma Swan wonders if the residents of Storybrooke, Maine are somehow actual characters from legendary children’s tales. Parallel worlds unravel in this modern take on classic fables where a curse has trapped famed storybook characters in our world.

Sezon Özel

Once Upon a Time izle

Once Upon a Time altyazılı izle

Once Upon a Time seyret

Once Upon a Time 480p izle

Once Upon a Time 720p izle

Once Upon a Time 1080p izle

Once Upon a Time vk izle

Once Upon a Time mailru izle