1. Yabancı Diziler
  2. New Girl

DiziPlusHD

1 / 10 - (1150035 Oy)
New Girl

Bir anda şarkı söylemeye başlaması ile ünlü sıradışı öğretmen Jess erkek arkadaşını başka bir kadınla yakalar ve kendine kalacak yer aramaya başlar... Daha önce hiç tanımadığı üç erkeğin kaldığı bir tavan arasında yaşamaya başlar. Nick genellikle yalnız kalmak isteyen hukuk fakültesinden terk bir bezgindir. Schmidt kendisini kadınlara bir armağan olarak gören bir işadamıdır. Winston ise ne yapacağını kendisi de bilmeyen fakat neye katılsa onu kazanma saplantılı eski bir atlettir. Bu tuhaf grup sizce bu yeni kıza alışabilecek midir?

Komedi

Oyuncular

Zooey Deschanel

Jessica "Jess" Day

Jake Johnson

Nick Miller

Max Greenfield

Schmidt

Lamorne Morris

Winston Bishop

Hannah Simone

Cecilia "Cece" Parikh

Sezonlar

6. Sezon

Jess tries to avoid her renewed conflicted romantic feelings for Nick as he returns from a summer in New Orleans. Meanwhile, newlyweds Schmidt and Cece begin the search for their own house and Winston tries to balance his new long-distance relationship with Aly. Also, Nick struggles to write a novel set in New Orleans.

5. Sezon

4. Sezon

3. Sezon

Jess and Nick go "all-in" on their romance, but soon realise that loving and living together will be tougher than they thought. Schmidt finds himself in double-trouble when he dates Cece and Elizabeth at the same-time. Unlucky-in-love Winston makes a special-connection... too bad it's only with the roommates' new house-cat.

2. Sezon

The romantic tension between Jess and Nick escalates in the hilarious, quirky second season of New Girl - but will they ever hook up? Meanwhile, Schmidt fails to be hip, Winston isn't "prepared" for a hot date and Nick faces a death in his dysfunctional family.

1. Sezon

After her boyfriend cheats on her, quirky teacher Jess moves in with three freewheeling bachelors, who have plenty of issues of their own.

New Girl izle

New Girl altyazılı izle

New Girl seyret

New Girl 480p izle

New Girl 720p izle

New Girl 1080p izle

New Girl vk izle

New Girl mailru izle