1. Yabancı Diziler
  2. Narcos

DiziPlusHD

1 / 10 - (1650099 Oy)
Narcos

NetFlix'in yeni dizisi Narcos, uluslararası bir uyuşturucu şebekesini çökertmeye çalışan narkotik şube ve olayların merkezinde yer alacak DEA ajanı Javier Pena'nın yaşayacağı maceraları konu alıyor. Dizinin başrolünde Javier Pena karakteri ile en son Game of Thrones dizisinde yer alan Pedro Pascal (Oberyn Martell) ve Pablo Escobar rolü ile Wagner Moura yer alıyor. Yönetmenliğini Robocop'ta yer almış José Padilha'nın üstleneceği dizinin yapımcılığını ise Hemlock Grove dizisinden de yer almış Eric Newman üstlenecek. Dizide ayrıca Joanna Christie, Maurice Compte, Stephanie Sigman gibi oyuncularda yer alıyor. 1989 yılında Forbes tarafından hazırlanan listede dünyanın en zengin yedinci kişisi olarak gösterilen, Medellin Uyuşturucu Karteli'nin Kolombiyalı ünlü baronu Pablo Escobar'ın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizi, dünya çapına yayılmış bir uyuşturucu şebekesini engellemeye çalışan kolluk kuvvetlerini konu edinecek. Uyuşturucu İle Mücadele Dairesi’nde (DEA) çalışan Meksikalı bir ajan olan Javier Pena (Pedro Pascal) ünlü Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ı (Wagner Moura) yakalamak için Birleşik Devletler tarafından Kolombiya’ya yollanır.

Dram Suç

Oyuncular

Pedro Pascal

Javier Peña

Matias Varela

Jorge Salcedo

Damián Alcázar

Gilberto Rodríguez Orejuela

Francisco Denis

Miguel Rodríguez Orejuela

Alberto Ammann

Pacho Herrera

Pêpê Rapazote

Chepe Santacruz Londoño

Arturo Castro

David Rodriguez

Michael Stahl-David

Chris Feistl

Matt Whelan

Daniel Van Ness

Andrea Londo

Maria Salazar

Sezonlar

3. Sezon

Season three shifts its focus to Pablo Escobar’s real-life successors in the drug trade: Colombia’s Cali Cartel, "the biggest drug lords you’ve probably never heard of."

2. Sezon

Season two continues the story of drug lord Pablo Escobar, the ruthless boss of the Medellin Cartel, including his incarceration in a prison he himself builds and his subsequent fall from power.

1. Sezon

Season one chronicles the rise of drug lord Pablo Escobar, the ruthless boss of the Medellin Cartel and a known terrorist who was also a congressman, a family man and revered by the poor as a new Robin Hood.

Narcos izle

Narcos altyazılı izle

Narcos seyret

Narcos 480p izle

Narcos 720p izle

Narcos 1080p izle

Narcos vk izle

Narcos mailru izle