1. Yabancı Diziler
  2. Mr. Robot

DiziPlusHD

1 / 10 - (1877940 Oy)
Mr. Robot

İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizide Eliot karakterine Rami Malek (24, The Pasific), gizli hacker grubunun liderine Christian Slater (Mind Games, Breaking In) hayat verecek. MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor. Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerinden biri çalıştığı şirketteki konumudur.

Dram Suç Gizem

Set Ekibi

Oyuncular

Rami Malek

Elliot Alderson

Christian Slater

Mr. Robot

Portia Doubleday

Angela Moss

Carly Chaikin

Darlene

BD Wong

Whiterose

Bobby Cannavale

Irving

Gloria Reuben

Krysta Gordon

Sezonlar

2. Sezon

Following the events of fsociety’s 5/9 hack on multi-national company Evil Corp, season two explores the consequences of that attack as well as the illusion of control.

1. Sezon

Elliot finds himself at a crossroad when the mysterious leader of an underground hacker group recruits him to destroy the firm he is paid to protect. Compelled by his personal beliefs, Elliot struggles to resist the chance to take down the multinational CEOs he believes are running (and ruining) the world.

Mr. Robot izle

Mr. Robot altyazılı izle

Mr. Robot seyret

Mr. Robot 480p izle

Mr. Robot 720p izle

Mr. Robot 1080p izle

Mr. Robot vk izle

Mr. Robot mailru izle