1. Yabancı Diziler
  2. House of Cards

DiziPlusHD

1 / 10 - (3199793 Oy)
House of Cards

90’lı yıllarda, politikacı yazar Michael Dobbs tarafından yazılan aynı adlı kitaptan esinlenen ve BBC’ye mini dizi olarak uyarlanan “House of Cards”, şimdi Amerikalı yapımcılar tarafından bir kez daha, üstelik muhteşem bir kadro eşliğinde televizyona aktarıldı. Son yıllarda “The Curious Case of Benjamin Button” ve “Social Network” filmleriyle ses getiren David Fincher tarafından yapımcılığı ve yönetmenliği üstlenen dizinin başrollerinde, Fincher’ın filmlerinde de rol alan iki ünlü yıldız yer alıyor. “Seven” filminde birlikte çalıştığı Kevin Spacey ve “The Girl with the Dragon Tattoo” filminde rol alan Robin Wright. “House of Cards” Washington’da hırslı bir politikacının zirveye tırmanışını anlatıyor. Kevin Spacey tarafından canlandırılan Francis Underwood yıllarını Beyaz Saray koridorlarında geçirdikten sonra, artık başkanlık seçimlerine adaylığını koyması gerektiğini düşünüyor. Ne de olsa bunca zaman o koridorlarda gördüğü tüm üst düzey bürokratlar ile ilgili her türlü bilgiye sahip. Kimi hangi dosyayla tehdit edeceğini biliyor. Bu gözü kara politikacının Robin Wright tarafından canlandırılan eşi Claire’in de ondan aşağı kalır yanı yok. Francis Underwood’un başkanlık koltuğuna ilerlemek için adeta iskambil kağıtlarından bir ev gibi itinayla inşa ettiği stratejisini ilgiyle takip edeceksiniz.

Dram

Oyuncular

Kevin Spacey

Frank Underwood

Robin Wright

Claire Underwood

Michael Kelly

Doug Stamper

Joel Kinnaman

Will Conway

Jayne Atkinson

Catherine Durant

Sezonlar

4. Sezon

They've always been a great team. But now in season four, Frank and Claire become even greater adversaries as their marriage stumbles and their ambitions are at odds. In an election year, the stakes are now higher than ever, and the biggest threat they face is contending with each other.

3. Sezon

President Underwood fights to secure his legacy. Claire wants more than being First Lady. The biggest threat they face is contending with each other.

2. Sezon

In their ruthless rise to power, Francis and Claire battle threats past and present, and form new alliances while old ones succumb to betrayal.

1. Sezon

Betrayed by the White House, Congressman Francis Underwood embarks on a ruthless rise to power. Blackmail, seduction and ambition are his weapons.

House of Cards izle

House of Cards altyazılı izle

House of Cards seyret

House of Cards 480p izle

House of Cards 720p izle

House of Cards 1080p izle

House of Cards vk izle

House of Cards mailru izle