1. Animeler
  2. Avatar: The Last Airbender

DiziPlusHD

1 / 10 - (1347254 Oy)
Avatar: The Last Airbender

Aang adlı 12 yaşındaki (Buz dağında 100 yıl donarak kalması düşünülünce 112 yaşındadır) bir Hava Bükücü, Güney Hava Tapınağı'nda yaşamaktaydı. Yaşlı keşişlerden kendisinin Avatar olduğunu öğrendi. Normalde bir Avatar'a gerçek kimliği 16 yaşına bastığında söylenirdi ancak keşişler 4 ulus arasındaki savaşın yaklaşmakta olmasından korktukları için bunu daha önce açıkladılar; çünkü bir savaş başladığında barışı getirebilecek ve dengeyi yeniden sağlayabilecek tek kişi Avatar'dı. Kısa bir süre sonra Aang, öğreticisi ve koruyucusu Keşiş Gyatso'dan ayrılmak ve eğitimine devam etmek için Doğu Hava Tapınağı'na gitmesi gerektiğini öğrendi. Korkmuş ve kafası karışmış olan Aang, uçan bizonu Appa ile birlikte kaçmaya karar verdi. Ama Güney Okyanusu'nda ani bir fırtına ile karşılaştı ve okyanusun dibine doğru batmaya başladı. Kendinden geçmiş bir halde bilinçsizce Avatar Hâli'ne geçen Aang, kendisini ve Appa'yı korumak için bir balon yarattı. Ancak Aang yarattığı buzdağının içinde Avatar hâlinde kaldı ve bu buzdağı Güney Kutbu'na doğru sürüklendi. Katara ve Sokka balığa çıktıklarında Aang'i buldular.

Macera Fantazi Animasyon Aksiyon

Set Ekibi

Oyuncular

Zach Tyler

Aang

Mae Whitman

Katara

Dante Basco

Zuko

Jack De Sena

Sokka

Jessie Flower

Toph Beifong

Dee Bradley Baker

Appa

Jennie Kwan

Suki

Grey Griffin

Azula

Mai

Ty Lee

Mark Hamill

Fire Lord Ozai

Hakoda

Sezonlar

3. Sezon

Aang wakes up from his battle with Azula to discover that Ba Sing Se has fallen and the world thinks he's dead. So he and his friends set off undercover across the Fire Nation to find Firelord Ozai before the Day of Black Sun. Prince Zuko returns home as the triumphant son, but soon finds the honor he so greatly craved from his father is worthless. New alliances are formed and Team Avatar forges a new plan to stop the Firelord. But will they find him in time?

2. Sezon

Aang, along with Katara, Sokka, and their animal friends Appa and Momo, continues on his quest to fulfill his destiny as the Avatar. According to the Avatar cycle, the group must now enter the Earth Kingdom to search for a master Earthbender to teach Aang.

1. Sezon

Katara and Sokka (a brother and sister from the Southern Water Tribe) discover the Avatar (a 12-year-old Airbender boy named Aang) frozen in an iceberg. Together the three begin their journey to the North Pole to find a master Waterbender so Aang can begin his Avatar training!

Specials

Avatar: The Last Airbender izle

Avatar: The Last Airbender altyazılı izle

Avatar: The Last Airbender seyret

Avatar: The Last Airbender 480p izle

Avatar: The Last Airbender 720p izle

Avatar: The Last Airbender 1080p izle

Avatar: The Last Airbender vk izle

Avatar: The Last Airbender mailru izle